| BellaMarie a întrebat:

Heii TPU!
Era un status si incepea asa :
Tu o ignori, el ii da atentie...
Si mai departe numai stiu sigh Imi puteti da statusul complet sau sa imi dati alte statusuri ca acela?puppy dog eyes
Funda!

Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

În timp ce tu o ignori. Un alt timp îi oferă atenție. În timp ce tu o necăjești și o acuzi. Un alt tip o ascultă. În timp ce tu ești mult prea ocupat pentru ea. Un alt tip își face timp. În timp ce tu o faci să plângă. Un alt timp încearcă să o facă să zâmbească din nou. În timp ce tu nu știi dacă încă o mai vrei. Un alt tip și-a dat seama deja de asta!winking