| Corinaai a întrebat:

Heii TPU, m-am plictiiisiit tare.
As dori sa imi puneti niste intrebari ...ciudate, neobisnuite, tari, interesante la care sa raspund. Fundiitaabatting eyelashes!

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ai pus întrebarea asta cu un scop.
Pentru a te băga în seamă băiețașii de cartier?

| h3r a răspuns:

Bună întrebare, da am zis să nu fiu rea...

| Roxana121 a răspuns:

Draga Corina ma aflu si eu in aceiasi situatie, incerc sa raspuns la intrebari, iar unele le trec cu vederea pentru ca sunt neimportante fara sens. ma plictisesc aici dar ce sa fac?

| baltza92 a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor : bogdan.baltatescu@yahoo.com

| Corinaai explică:

Am pus intrebarea pentru ca ma plictiseam, nu ca vreau atentieoh go on. oameni ce nu stiu sa gandeasca putin mai multoh go on