| GEORGY_4531 a întrebat:

Heii TPU! Marti, 2 mai ma duc la Buftea pe platourile de filmare pariu cu viata, aveti vreo idee cu ce sa ma imbrac, cum sa imi fac parul, cum sa ma aranjez? Cel mai bun raspuns funda

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Te imbraci cu ce stii tu ca te avantajeaza...si iti lasi parul pe spate.

Sper ca te-am ajutat :* Iar 2 mai pica miercuri.

| SmileyyXD a răspuns:

Cum de te duci acolo?:O
In fine, imbraca-te cum te imbraci de obicei, nu incerca sa impresionezi pentru ca nu e bine.Parul il poti ondula sau indrepta.

| Felix2009 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar ar trebui sa arati asa cum crezi tu ca iti sta bine pentru ca asa te vei simti bine si asta e tot ce conteaza.

| GEORGY_4531 explică:

Eu am 13 ani happy

| GEORGY_4531 explică:

2 mai pica marti raised eyebrows

| GEORGY_4531 explică:

Am gresit eu era pe 1 mai big grin

| dianaaaaax a răspuns:

Îmbracă-te cu ceva simplu, pe placul tău. Un blug trei sferturi şi un tricou.Sau poţi îmbrăca o rochiţă şi nişte balerini în picioare.Cât despre păr. împleteşte-l.happy

| Corina_5887 a răspuns:

Nu te impopototna! Artistii prefera simplitatea si bunul gust. Imbraca-te elegant, dar comod. Ia exemplu din hainele actorilor din "pariu cu viata". Parul ai putea sa il prinzi pentru ca vei sta mult si vei vrea sa fii atenta la cum joaca actorii, nu la parul tau care poate se va lasa daca e facut bucle etc. Poti sa iti faci un spic. Distractie placuta si te asteptam cu pareri de pe platouri.

| Niko_punct_1995 a răspuns:

Am inteles ca pe 1 mai se intra gratis. este adevarat? va rog raspundeti