| eAnne a întrebat:

Heii TPU, Puteti sa ma ajutati cu ceva? anume :
Vreau sa invat si eu 2 - 3 pasi de dubstep, deoarece nu imi permit bani sa ma duc la o scoala, aveti un link care sa ma invete macar cativa pasi? As fi foarte fericita happy Fundita.

3 răspunsuri:
| AncutaM a răspuns:

Era un canal pe youtube foarte bun. Sunt la servici acum insa daca nu il gasesti pana dupa amiaza revin cu un reply aici si iti dau link-ul

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Uite aici un link : https://www.youtube.com/watch?v=IsKS35ztV6A
Succes! :-*

| L7w7n7d7 a răspuns:

Adică dans? Păi ce, pe "muzica" aia se dansează? Iei ceva Jagermeister la bord şi te zbaţi ca un avorton, aşa se dansează pe dubstep.