| HyTeZz a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu sa scot bani de la mama si nu sunt major dar am buletin ii pot scoate? Scuzati categoria Funda!

Răspuns Câştigător
| Enrich_Lucian_1993 a răspuns:

Nu trebuie sa fii major. Trebuie doar sa iti noteze numele corect, iar tu doar prezinti buletinul.

1 răspuns:
| generator20 a răspuns:

Daca te referi sa scoti bani de pe cardul ei de credit sau de debit, atunci raspunsul este da.Nu exista nici o lege care sa te impiedice sa scoti bani la o anumita varsta.
Sti parola?
Ai luat cardul?
Atunci du-te si scoate bani cati vrei, nu e nici o problema!