| MissRaindrops a întrebat:

Vrea cineva FUNDA? Atunci ajutati`ma cu un,, About Me,, (Desriere), pentru SunPhoto. Sau Hi5, mi-e indiferentwinking. Deci, poate fi si ceva funny. Daca nu, e bine si asa :X. Merciiii`. Nu uitati k primitu FUNDAAA.

Răspuns Câştigător
| Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Uitee :* Sper ca o sa te ajute>big grin
Prin urmare :

Sunt ALINTATA … Crezi ca o sa-mi rezisti? Ma iubesti? Arata-mi, vorbeste-mi frumos, alinta-ma, ia-ma-n brate!

Sunt INCAPATANATA … Nu incerca sa ma convingi ca viata e gri daca eu o vad in culori. O sa ajungi sa o vezi si tu in culori in cele din urma!

Sunt ARTAGOASA... Nu-mi spune ca ma iubesti si atat … Dovedeste-mi! Nu ma contrazice atunci cand sunt sigura pe ceea ce spun! Mandria ta s-ar putea sa aiba de suferit.

Sunt SPONTANA... Daca ma trezesc in miez de noapte si-mi fac bagajul, inseamna ca plecam undeva! Si trebuie sa ma crezi atunci cand iti spun ca o sa fie super tare.

Sunt MOFTUROASA … Stii prea bine ca imi place inghetata cu vanilie. Si atunci de ce imi cumperi cu ciocolata?

Sunt SENSIBILA … Plang la filme si e mai bine sa te inveti cu lucrul asta... pentru ca nu o sa ma uit la filme de una singura!

Sunt ROMANTICA … Si daca intr-o zi vreau sa mergem cu barca pe lac poti sa fii sigur ca nu ma astept la un refuz.

Sunt ZAPACITA... Si daca intr-o dimineata vezi ca am bluza de pijama pe mine si ca plec asa … ar fi mai bine sa ma opresti.

Sunt COPILAROASA … imi plac baloanele de sapun si-mi place vata pe bat … e un lucru de care n-ar fi bine sa razi.

Sunt AGITATA … Si cateodata vorbesc cam mult … Si iata inca un lucru pe care va trebui sa-l accepti.

Sunt mai mereu NEMULTUMITA de mine … Sa nu ma aprobi niciodata! … e mai bine pentru amandoi.
Aa! Inca ceva! Daca ma opresc in mijlocul strazii pentru ca am vazut un panou publicitar care mi-a atras atentia in mod subit … ai si tu grija sa nu ma calce vreo masina!winking
Fundabatting eyelashes? :*

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Am sa-ti fac o descriere (cu numele meu, il modifici tu, doar daca-ti place).
"Hey. Sunt Raluca, o mare fana a anime-urilor, dar si descurcareata la scoala si teme. Sunt o fire simpatica, uneori si certareata (cred), dar ma impac repede. Imi iubesc ff mult familia" etc detalii detalii laughing.

| Giinger a răspuns:

Te ajut si eu :
Hellobig grin ma numesc(scrii cum te numesti) sunt o tipa destul de funny, imi place sa ma distrez cu prietenii mei si iubesc sa fiu libera! Daca vrei mai multe detalii te invit sa ma cunosti mai inde-aproape tongue