| DyaBaii a întrebat:

Heii! Vreau si eu niste nume pentru facebook.Sunt in pana de idei.Ma cheama Diana. Funda`!:XMultumesc`!:*

Răspuns Câştigător
| LucianaGirl99 a răspuns:

Dya, Dy Ana, Diana Si Punct, Diana Doua Puncte Ics, Diana Xd, sper ca te-am ajutabatting eyelashes.

7 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Oricum ce spui de Dienuta Angeluta?

| PŞtefaniaP a răspuns:

Dya,Diaa,Dianna,Di, Dienutza, Didy, Dydy, Dee dee, Dienutza, Diutza, Dody, Dayana sau Diz.

Sper. ca te-am inspirat. Sarbatori fericite puppy dog eyes

| Firdinica a răspuns:

Dudina, Diănuta, Dyalina ceva de genu

| Vlad43 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti pui din astea, dienuta albinuta bla bla. pune Diana si numele de familie. Fb nu este Hi5 happy funda?

| Shimax a răspuns:

Ce ar fi sa-ti pui propriul tau nume asa este normal sau ar merge Diana si atat...sau Diana doar a ta. Diana Didi, asta in caz ca tie iti plac chestiile astea.

| AnotherDrug a răspuns:

Didii Black [Blue, Red.], Didy Didii, Didii Skull, oDidy Didy, Didi Amphetamine, Didii Heii [Bwa.]. Funda?^^

| Ionela_Andra_1994 a răspuns:

Dia.love,diduscha, dida, dia song, lala dia song, dia hei, etc