| Bringthatbass a întrebat:

~ ` Heii happy
~ ` Vreauu ` sa vaa ` intreb cevaa `

~ ` Cuum ` pot face rosT de niste scrisurii ` faine pe photoscape?
~ ` Adica cuum ` sa le bag sa imi apara? `

~ ` Am descarcat muuulte` daa ` nu-mi apar `
~ ` Fundita `

3 răspunsuri:
| Aleeeka a răspuns:

Păi trebuie să le pui într-un folder din C:.
C:/Windows/Fonts şi le copiezi pe toate acolo.

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Intra in sectiunea respectiva unde le-ai bagat, apoi la fiecare dai clik stanga si iti vor aparea optiuni la care ar trebui sa apara una care se numeste :install. Dai pe ea si ti se va baga automat in fonturi la Windows. Dami mesaj privat daca nu ai intales ceva.Pss: merg si pentru yahoo messenger love struck O zi buna :* Pa pa.

| deadea23 a răspuns:

In primul rand, scrie mai ordonat, fara atatea " ` " ca e jenant la ochiul uman.
In al doilea rand, te-a ajutat deja Aleeeka.

Bye