| lakrymotsa a întrebat:

Vreauu urgent ideii.
Decii. Vreauu sa`mi fac un album pe sunphoto incat sa`mi creasca vizitele.
Nu vreau sa fac cu vedete sau animale. Nici serial, nici film. Nu stiu ceva fruumos.
Avetii ideei?
Plz. Urgent. Doar stiti caa va dau fundita si votuuri. Dooar daca e buna ideea.

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

POsteaza niste poze,statusuri, bancuri, texte facute de tine sau chiar si poezii. Poeziile ar fi bine sa le faci tu.Statusurile sa le iei de pe net sau chiar sa le creezi tu. Pozele de pe google sau photobucket bancurile daca se poate din imaginatia ta. Sper ca ti-a fost de folos.

2 răspunsuri:
| petertb a răspuns:

Dezbracate si pozeaza.vei vedea cate vizite vei aveawinking

| LoveYourEyes a răspuns:

Pai ai putea sa pui poze cu tine cat mai frumoase