| lakrymotsa a întrebat:

Heii`zzz. Ce faceti? Sper ca bine pentru ca eu fac Foarte Bine.As vrea sa va rog ceva... spuneti-mi si mie un nume de sunphoto. Vreau sa fie super super super frumos. FUNDA

Ps: Contul va fi cu seriale. Dar nu vreau gen: SerialeNoi sau ceva de genu vreau ceva special gen xfatallchannel. Funda din nou

Răspuns Câştigător
| MihaiXD a răspuns:

MovieXChannel? e bun? big grin.sau MoviesChannel, NewMoviesChannel.ma rog. ceva de genu sper ca te-am ajutat macar cu o idee. big grin

1 răspuns: