| AndreeaDtm a întrebat:

Heiii TPU.Imi puteti da si mie niste status de prietenie dau de pragoste...si citatele sunt bune. Dau funda la cele mai bune.:*big grin

1 răspuns:
| BlackheartQueen a răspuns:

Maybe for the world you are just a person, but there is one person, for which you are the whole world.
Ce am facut pentru noi însine moare în pace cu noi; ceea ce am facut pentru altii si pentru lume ramane si devine nemuritor.
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile ♥