| Georgiana356 a întrebat:

Heiii.vreau si eu niste statusuri dragute ]

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea, asta singur intr-o zi de vara o vei afla, Wish you were here, When you're gone, Vara trecuta imi spuneai ca sunt valul ce il asteptai, Doua maini in taina s-au intalnit, buzele mai apoi s-au daruit, inima e doar una si e de ajuns pentru amandoi. Bafta!

| albastrica a răspuns:

Las` totul intrecut, e vara e un nou inceput.
Eu nu sunt singura, sunt intr-o relatie cu libertatea si distractia

| albastrica a răspuns:

Priveşte-o în ochi şi observă că nu minte. Învaţă să o cunoşti după ceea ce simte.

| us3r a răspuns:

Nimeni nu este motivul fericirii tale, tu esti propria ta fericire!

Prietenii sunt ca stelele. Nu-i vezi tot timpul, dar sti ca sunt acolo mereu.

nimic nu-i intamplator

nimic nu-i imposibil

Travelling Around the World!