| AndraStefi a întrebat:

Heiiiiiiiiii! Daca raportez pe cineva care a raspuns la o intrebare, raspunsul lui avand un caracter obscen, el poate vedea ca eu am facut acest lucru? Ar mai fi ceva: Sub raspunsul cuiva am dat caracter obscen si apoi raporteaza, dupa aceea mi-a aparut o casuta unde scria detalii. Daca nu am scris nimic acolo si am dat iarasi raporteaza e posibil sa nu se fi trimis raportul? Daca da, ce ar trebui sa scriu mai exact la detalii? Mercik!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, nu poate vedea. In casuta era destul daca scriai tot obscen, daca nu vroiai sa dai si detalii, respectiv in ce consta obscenitatea. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Ai procedat corect.Sunt multi useri care pun intrebari sau raspund obscen.

| Ganduri albe a răspuns:

Este perfect detaliile sunt obtionale. Ma bucur ca mai sunt si oameni care tin la acest site si il ajuta sa fie ''curat'' :*.