| GoldEvil3 a întrebat:

Helăăw! :3 Tot caut pe net tricouri cu Black Veil Brides pentru damă şi nu găsesc. Am vazut că tricouri sunt foarte multe, dar pentru bărbaţi [de ce Doamne? laughing ]. Aşa ca rugămintea mea ar fi dacă imi puteţi da un site de unde aş putea cumpăra un tricou cu BVB love struck P.S nu vreau răspunsuri gen, imi daţi un link cu un site şi spuneţi : "Cauta şi tu", iar acolo sa nu fie tricouri pentru damă cu BVB ci pentru bărbaţi. Din astea am găsit destule! laughing Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Andychu a răspuns:

Http://blackveilbrides.tmstor.es/index.php?section=all incearca aici, e siteul oficial :p