| Corina_7356 a întrebat:

Hello=Buna aaa cum pot sa imi conving parinti sa imi ia o masina de facut vata de zahar sau cum i se mai spune:vata pe bat nu e mult e dinaceia pentru bucatarie si este de pe okazii.ro tipul ala a zis ca e noua si chiar e noua+ca are si poze cu ea si este impecabila, sa va spun pretul 120 lei adica 1.200 un milion doua sute si persoana care vindea masina de afcut vata pe bat a zis ca mai negociem iar eu am zis intr-un mesaj daca vrea sa o vanda cu 99 lei. eu le-am spus parinitilor si au zis ca se mai gandesc asa a zis taicamiu iar maicamea ca poate si nu stiu ce sa zic, ca sa spuna da x
deci. ce sa le zic?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Spune-le ca vrei sa-ti uimesti colegii la aniversare sau onomastica oferindu-le un astfel de dulce.Si mama isi poate trata prietenele sau vecinele in acelasi mod.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ma da ai NEVOIE de o masina de facut vata de zahar? ...nici nu poti sa arunci banii pe fereastra!

| Satisfaction a răspuns:

Pai spune-le ca ai auzit ca sunt si mai scumpe si mai de proasta calitate decat asta. si ce ai de gand sa faci cu ea dupa ce o cumperi? sa stai in parc si sa vinzi vata be bat? apropo poti sa le mai zici ca vrei sa o cumperi pentru ca vanzatorul nici macar nu a folosit-o si trebuie sa o vanda urgent pentru ca are datorii sau etc...sa nu razi dar asta mi-a venit in minte acum.