| JustMeFlory a întrebat:

Hello! Ce faceti in seara asta? Petreceti sau stati acasica?big grin

33 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Hello! Acasica la un film si apoi somnic.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tarziu probabil am sa ies putin... daca nu, am sa ma uit la un film"furat"de pe net...si dupa probabil pe TPUhappy

prfml
| prfml a răspuns:

Poti petrece si acasica, nu iti rebuie decat vecini de treaba big grin

| psiholoaga a răspuns:

Acasa. Sunt obosita, vreau doar baie, film, somn.
Of, ce-am imbatranit!

| funnymantm a răspuns:

Afara ploua big grin. Stau acasa si cred ca o sa joc sah in prostie. mi s-a pus pata. Da chiar. va rog, cine are chef, contactati-ma, facem un sah pe meswinking big grintongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hello!big grin Am sa stau acasa, ma voi uita la un film si dupa aia intru la somnik big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrecem acasa big grin

| Ben. a răspuns:

Fac tuica si nu pot sa ma duc nicaieri ca altfel se strica obiectu' muncii.

auran
| auran a răspuns:

Acasica, facuram baie la copilasi, fiecare este impartit in casa cu diverse - eu alaturi de voi cu un pahar de vin, sotul baga la ghiozdan, cel mic doarme, cea mare se uita la Pisicile aristocrate

| JustMeFlory explică:

Si soramea se uita la Pisicile Aristrocatebig grin

| Flav a răspuns:

Plec in oras sa beau de suparare ca a plecat Petre Grigoras de la Otelul Galati..dehhh stiu..fotbalul asta idiot..cine-l intelegehappy

| lia a răspuns:

Si eu banuiesc ca voi prinde radacini la calculatorhee hee
@Dr.BenZona, iti este mila si de cei mai nevoiasi ca tine sa ne servesti cu tuica? tongue

| Ben. a răspuns:

Iar trebuie' sa impart cu voi? m-am saturat de mocangii! da ' la cules de prune n-am vazut pe niciunu '! ei na ma! culmea tupeului!

| cutza a răspuns:

Hmmm...acasasad vreau sa ies dar ma simt groaznic asa ca voi privi probabil un fil dupa care la somn in patuc.

| lia a răspuns:

laughing Dar nu ai spus ca ai nevoie de ajutor tongue
Daca ma anuntai, veneam cu cea mai mare placere, nu ma feresc de treaba.

| Ben. a răspuns:

As bea -o cu voi dar sunteti cam departe si mai e o problema : a iesit cam albastra! why? why? " Eli! Eli! lama sabachta'ni?"

| Farcas a răspuns:

Pe acasa.Peste 5 zile ma voi duce la mare, si nu prea imi permit acum sa mai cheltui asa multi banutzihee hee ma voi uita la tv, mai pe mess putin, ceva jocuri, TPU si apoi nani ca maine e o noua zibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am agatat de o sticla de whisky, am si o cutie de bere rece si o sticla de cola. LE sorb pe rind laughing

| lia a răspuns:

Ok, atunci va invit eu la o rulada din piept de pui cu garnitura de ciupercute si vin rosu, cine vine?

| Ben. a răspuns:

Cine-i puiu'?

| Ben. a răspuns:

Ieri noapte s-auzea un chirait de iepure.probabil l-o fi prins vreo vulpe. am incercat sa-i explic lui fi-miu, care intelege mai putin romaneste si m-a-ntrebat " cum sa prinda iepurele o vulpe? ".

| hashe86 a răspuns:

Eu abia ce m am intors, am vrut sa dau peste cap cateva beri la o terasa dar ploaia nu a fost de acord si a avut grija sa ne imprastie de acolo.
acu stau aici cu voi si sper sa primesc o mostra din "albastrica" lu' ben si frimitura din rulada liei.

| lia a răspuns:

Puiu' este ala de, saracu' trebuie sacrificat pentru dietele noastre rolling on the floor
@Hashe, eu te astept cu cea mai mare placere happy

| hashe86 a răspuns:

Lia perfect
da adresa
eu vin cu scobitorile
neaparat ben cu se lauda el acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vin cu pofta de mincare daca mai e loc big grin tongue

| hashe86 a răspuns:

Si uite asa s a trezit lia gazda unei petreceri spontanetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-daca faci si prajituri, vin si eu. ce spui? laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Acum am ajuns de la pescuit si de la un gratar pe malul marii, a fost super relaxant.

| Flav a răspuns:

Funnymantm, poate jucam diseara o partida de sah pe mess happy

| lia a răspuns:

Pai eu m-am distrat aseara, voi? laughing
Am fost o gazda buna? rolling on the floor