| firstboy a întrebat:

Hello everyone!

O sa-mi iau niste role ( inline ) si vreau sa invat sa merg pe ele, de distractie si relaxare totodata happy. Ceva sfaturi pentru un beginner (incepator ) ca mine? ( echilibru, cum ar trebu sa stau pe ele, cum sa nu mai ma dezechilibrez, din acestea )

Ciao happy

Răspuns Câştigător
| Matrixy a răspuns:

Pentru inceput ia-ti un partener cu tine, care sa te tina, sa nu cazi, pana ce te vei deprinde cu ele.

| firstboy explică (pentru Matrixy):

Nu ar fi mi bine sa iti dezvolti echilibrul pe ele singur? (intreb)

| Matrixy a răspuns (pentru firstboy):

Poti sa incerci si asa dar vei cadea mai des.

3 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Ia-ti niste role de calitate, confortabile, construite cu piese bune daca vrei sa prinzi gustul mersului pe role :) Gasesti aici : http://www.skates.ro/role