| LittleZyzy a întrebat:

Hello fani Twilightwinking As vrea si eu sa stiu daca exista vreo adresa de mail oficiala a filmului la care sa pot comunica cu actorii (in special cu Rob)batting eyelashes Va pup

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ai citit si cartea? Iti va placea si mai mult filmul daca citesti si carteabatting eyelashes Sunt 4 carti ce alcaturiesc Twilight Saga : 1.Twilight; 2.New Moon; 3.Eclipse; 4.Breaking Dawn. Ti le recomand...in special daca esti curioasa ce se intampla cu personajele.

8 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Situl oficial e http://www.twilightthemovie.com/
dupa aia vezi tu.)) daca mai e ceva de zis.))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta o caut si eu da n-o gasesc cryingcrying (si eu vreau sa vb cu robbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau foarte mult sa vb cu rob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea vrea sa vorbeasca cu Rob... e super dragut...in film... dar si in realitate... dar daca am gandi logic toata chestia cu adresa mail e confidentiala...nuh? OMG Rob it`s really cute...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, daca afli ceva te rog frumos sa-mi spui si miehappy id meu e violet_maria00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okay.sa te lamuresc ...ROB NU AR DA ADRESA LUI la NIMENI! NEVER EVER! eu folosesc www.TWITTER.com si te asigur ca nu are nici cont de twitter si nici myspace si NIMIC! nu se poate lua legatura cu el prea usor. totusi. succes in cautarea ta! as putea sa iti dau un sfat totusi, daca sti engleza bine iti poti face cont pe twiter.in afara de Kristen, Taylor si ROB, my toate vedetele din twilight au cont acolo. pe mine ma poti gasit la www.twitter.com/RobstenDevoted :) te astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rob nu este disponibil, dar imi poti scrie mie, si eu te pot lasa plina de sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am emailul Belei. Vil dau