| TheCreionel a întrebat:

Hello! Imi spuneti niste statusuri va rog? Mai noiii:X Si nu foarte lungi. Daca se poate cateva in versuri? Si cateva in engleza!

fundita:*

Răspuns Câştigător
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Look,cateva statusuribig grin:
Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!
StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu ca`| maI binebatting eyelashes, ca sh m|e |m` conv|ne blushing
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck
Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •
• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •
• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •
Hihibig grin Sper ca iti plac.

1 răspuns:
| GeoOrgiannna a răspuns:

" I'm fine " really means " I'm dying inside,but you wouldn't care if I told you. "

If you don't understand my silence, how will you understand my words?

Pretending to be happy when you're in pain, is just an example how strong you are as a person.

Boy are just boys.don't cry for them.

Truth is, i miss you.All the time,every second,every minute,every hour,every day.

My biggest mistake was believing the promises.

I'm not perfect,I made mistakes,I hurt people, but when I say sorry, I mean it