| madalinutza a întrebat:

Hello:* Imi zice si mie cineva un site unde poti trimite mesaje gratis in orice retea.Cum ar fi site-ul www.moove.ro acesta este doar in reteaua orange.Stie cineva un site pentru alte retele?
Dau fundita:)

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

Nu este doar pentru Orange, eu trimit si in cosmote smsuri fara nicio problemabig grin

6 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cum adica www.moove.ro este numai pentru Orange?/:)
Este pentru toate retelele. :P
Nu conteaza.
Sau poate ma insel :))
Nu stiu.
Dar eu am trimis mesaje si pe orange si pe vodafone si a mers.;))

| M' a răspuns:

http://www.triplay.com
Myx.net
SmS.ac
e2txt.com
SmS.Aemail4u
Www.youthsms.ro

| madalinutza explică:

Multumesc:*

| Ellena a răspuns:

Nu e doar in reteaua orange.Eu am trimis sms-uri in toate retelele.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Moove e in toate retele eu il folosesc si in cosmotewinking