| betty678 a întrebat:

Hello! Ma confrunt cu o problema: Mai e o saptamana si incepe scoala. Nu stiu cum as putea sa imi fac parul. Trec clasa a 6-a si am parul pana la umar. Asta e problema il am cam scurt doar pana la umar. Aveti niste link-uri sau poze (vreau tutoriale) unde as putea sa vad ce sa imi fac pas cu pas?

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, sa stii ca e o problema.
Este un utilizator aici care se pricepe la chestiile astea, Woodenpints. Ia legatura cu el.

| Astropuf a răspuns:

Http://www.happyhair.ro/ poti sa incerci tot felul de coafuri si tunsori grozave!