| TinyThing a întrebat:

Hello! Maine seara ( luni, 27 iunie ) fac o petrecere in pijamale cu cea mai buna prietena a mea.Suntem doar 2 persoane...Cum ne pute distra?

Răspuns Câştigător
| andrusk06 a răspuns:

Sunt foarte multe moduri de a va distra. Va bateti cu perne, dansati, faceti un duet karaoke, va uitati la filme horror sau la niste comedii, va puteti juca carti, poate ai diferite jocuri. Va jucati la pc. O sa mai si mancati putin. Poate faceti si o farsa nevinovata parintilor. Si uite asa trece seara voastra. Fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| TinyThing explică:

Pardon...putem distra*

| TinyThing explică:

Merciiilove struck love struck

| kat2108 a răspuns:

Faceti farse la telefon cu #31# :nebun:

| cotcodac4 a răspuns:

Sau luati un baiat si facetixxx in 3