| teodorika24 a întrebat:

Hello, puteti sa-mi dati un link de instalare a unui sau a unor programe de desenat si de editat etc. Sau macar site-uri pentru asa ceva.....care sa nu necesite dowload, un exemplu ar fi DeviantART

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

DeviantArt nu este program de desen, da, are încorporat un program de 2 lei de desen care e cam degeaba făcut.

Încearcă Tegaki. http://tegaki.pipa.jp/ E online, și toți artiștii îl folosesc, inclusiv eu. Și e chiar fain.
Nu e ceva complex, ca Paint-Tool SAI, dar își face treaba.

1 răspuns: