| HinnaBunneh a întrebat:

Hello TPU! Aveti Blog? De ce? Linkul Blogului Doar din Curiozitate happy Pt cel mai frumos Blog Dau Fundita ^_^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fairytalegonemad.wordpress.com
L-am făcut pentru că simțeam nevoia să-i spun ceva unei anumite persoane. Nu aveam curaj să-l sun sau să-i trimit un mail, față în față nu aveam cum, pentru că ne despart sute de kilometrii. Așa că am făcut blogul și nu i-am spus nimic, l-am lăsat să se descopere în texte. Și a făcut-o... Încă mai continui să postez pentru el, dar folosesc blogul și pentru alte scrieri ce nu au legătura cu asta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dozeinvise.blogspot.com

L-am facut pentru ca treceam printr-un moment urat pentru mine ca persoana, ca fata si ca elev. :) Simteam nevoia sa ma descarc si am reusit. In plus aveam si muza mea pentru care sa scriu. :)

Te rog sa-mi lasi un comentariu [ anonim daca nu ai un cont google ] pentru a-mi spune parerea ta :).

| Shery a răspuns:

Http://unblogcamciudat.wordpress.com

L-am facut pentru ca imi place sa scriu povesti... romane... si aveam nevoie de un "atelier de creatie", in care sa scriu, iar cititorii sa isi spuna parerile. Daca publicului ii place, poate imi voi scoate chiar un roman.

| Bulina_4880 a răspuns:

Http://adina-lumeamea.blogspot.com/

L`am facut pentru`ca vroiam un loc unde sa ma exprim liber, si ce cred eu despre anumite chestii :)).
:*

| Evelynne2002 a răspuns:

Shi...http://totulpentrucopi.blogspot.com/
L-am facut ca trebuia s-al fac si sa pun cod html ca toti cei lanti