| FroddoLikesBlood a întrebat:

Hello TPU! Care are cont pe imvu care nu-l mai foloseste a mi`l dea prin mesaj privat? Please am mare nevoie! Multumesc anticipat! Dau fundaaaaa

2 răspunsuri:
| z0z0x a răspuns:

Buna! Am eu un cont, are multe haine, etc etc. Mie imi place destul de mult, singura problema este ca nu mai poti face credite pe el prin conturi, doar in alte moduri sad Daca te intereseaza trimite-mi un mesaj :*

| z0z0x a răspuns:

Imi spune ca "Statutul tau de membru junior nu ma lasa sati trimit mesaje sad Baga-mi idul de mess z0z0x si til dau acolo :*