| katia1 a întrebat:

Hello TPU!
Imi puteti da coduri webkinz nefolosite?
Va rog frumos sa imi spuneti si ce animal este!
Sper sa ma ajutati!
Cele mai multe coduri primesc funda!

Răspuns Câştigător
| mikidutza_7540 a răspuns:

Dulcika ma sustineeeee.

Si nu pentru ca sunt eu Mikidutza laughing...ci pentru ca tu ai prea mult tupeu [App tu nu te gandesti ca esti stupida acum]...

ADik daca nu ai banii sa-ti cumperi un plus webkinz rolling on the floor...macar stai dq in banca ta,,

"Cele mai multe coduri primesc funda!"-de fapt u vei mai mul; te coduriii pentru o fundaaaaaaaaa...

katia1 si toti ceilalti cu intrebari si din astea de genu INCETATI bai fratee ca doar nu moi duce eu acum sa-ti cumpar tie un webkinz

PA Katia1.

3 răspunsuri:
| DildăuPaispe a răspuns:

Exact! Crezi ca-ti cumparam noi, nu? Ia-ti singura(cu bani...), fato!

Ce ma enerveaza cei care cer coduri, conturi si plusuri webkinz.

| mikidutza_7540 a răspuns:

Pnm...laughing...VRei coduri?

Areee la magazin...

Ce tupeuuu pe capu tau...]

cine crezi ca o sa-ti dea tie coduri [si pe criza asta] rolling on the floor

O funda?
cu ce ma ajuta pe mine o funda? laughinglaughing))))

Banii si iti dau cod tongue:p

| katia1 explică:

Bine,recunosc ca am atins penibilul...tongue Vroiam coduri ca mi-am uitat contul care il aveam sad
Scuze
As da la toti funda, dar nu se poate...
Ma gandesc eu...