| Te_Ube_Billutz_1998 a întrebat:

Hello TPU! Vara care vine am de gand sa ma duc la romanii au talent si vreau sa aleg o melodie de la Tokio Hotel, dar nu din cele care au videoclip.
Eu am ales melodia "Humanoid", dar nu cred ca e o alegere prea buna! :'(
Ma puteti ajuta va rog sa-mi aleg o melodie de la Tokio Hotel mai buna va roooooooog? sad

Răspuns Câştigător
| frumusica26 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eq_IJqPSnOM Ti-o recomand e frumoasa. Funda te rog?

| Te_Ube_Billutz_1998 explică (pentru frumusica26):

Da, si Sacred este o melodie destul de superbawinking multumesc frumos

15 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu ii place nimanui muzica emo.

Wake up.

| Te_Ube_Billutz_1998 explică (pentru Seby90):

In caz ca nu stiai Tokio Hotel canta pop/rock nu emo laughing

| FloRyX002 a răspuns (pentru Seby90):

Go to sleep nimeni nu ar prefera cocalarii in aceasta categorie tokio hotel sunt o legenda ai vrea tu sa fi ca ei

| FloRyX002 a răspuns (pentru Seby90):

Pai humanoid este o piesa spre rock mai mult trebuie sa ai voce in primul rand si atitudine
sper ca te-am putut ajuta
fane mandru ca ve-i canta aceasta mel...

| Te_Ube_Billutz_1998 explică (pentru FloRyX002):

Ma mai gandesc daca voi canta Humanoid, totusi si Sacred, In Your Shadow, Black, Phantomrider si Alien sunt frumoase de la ei

| Seby90 a răspuns (pentru FloRyX002):

Implicit cei care nu asculta genul tau de muzica sunt cocalari?
Oh boy, ce generatie de degenarati.

| FloRyX002 a răspuns (pentru Te_Ube_Billutz_1998):

Da alege ce vrei:*

| FloRyX002 a răspuns (pentru Seby90):

Nu n-am nici o indoiala doar ca daca asculti macar doua melodii rock esti inregula am crezut ca asculti manele
eu nu ascult doar tokio hotel ci si black viel brides, METALLICA, Suicide Silence, din astea poate incerci si tu sa asculti nu te mai lua de toti pentru ca asculta ce asculta urmeazami sfatul

| Te_Ube_Billutz_1998 explică (pentru FloRyX002):

Nici eu nu ascult doar Tokio Hotel. Ascult si The Gazette, Black Veil Brides, Green Day, Linkin' Park, si altii, doar ca vocea mi se potriveste mai mult pe muzica asta

| FloRyX002 a răspuns (pentru Te_Ube_Billutz_1998):

Fain:*

| mickidutza a răspuns:

Spring night...este o melodie super. sau 1000 meere, ratte mich, ...care vrei tu. dar prima este super.

| Te_Ube_Billutz_1998 explică (pentru mickidutza):

Multumesc frumos happy, dar sunt in germana si eu nu prea o am cu germana sad

| mickidutza a răspuns (pentru Te_Ube_Billutz_1998):

Don-t jump e varianta in engleza, ready set go! e la fel...

| allexxys a răspuns:

Mie mi se pare ca HUMANOID este una dintre cele mai frumoase mel. ale lortongue...
Parerea mea e ca, daca as fi in locul tau as ramane cu astatongue