| OneMoreGirl a întrebat:

! Help me please!
Am nevoie de statusuri interesante!

Răspuns Câştigător
| Maria_5356 a răspuns:

Everything ends up okay. If it's not okay it's not the end.
If you can make a girl laugh, you can make her do anything.love struck
me? perfect? NO! Better than you? Of course!
Imi place sa cred ca nu am nimic de pierdut, sau ca pierd lucuri de care nu am nevoie.
Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea pe care o au, ci de privirea pe care ti'o arunca.
N'am uitat ce ti'am spus si cum era inainte, n'am uitat ca te iubesc.doar ca nu vreau sa'mi aduc aminte.
Am facut multe greseli, stiu ca le voi repeta pentru ca au prea multe detalii ca sa le pot observa din primahappy.
Se spune ca speranta moare ultima... dar pana la urma te plictisesti.
Niciodata nu mi'ai spus ca visele pot muri.Niciodata nu mi'ai spus ca iluziile pot ucide. Mi'ai spus doar ca pot sa visez.Si am visat.
O fii bine, o fii rau... ce mai conteaza? Avem doar o viata de trait, asta ma ingrijoreaza!
Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…
Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel oh go on. pentru ca o parte din mine e la el, dar el...nicaieri.
Imi place sa ma plimb prin ploaie… pentru ca nimeni nu vede ca eu plang…
Amintirile raman indiferent de ce ar urma!
"Nu stiu ce respecti tu. da' eu respect alt nivel.Nu oameni ce in momente grele, isi dau refresh la characterwinking!
"sentimentele mele? arunca`le daca nu` mai ai nev0ie de` ele straight face"
"Eu iti deskid usa iar. tu nu ma vezi prea clarwinking Facem sex in bukatarie.eu te iubesc iar love struck!"
imi place mult ce se intampla cu noi, ca viata capata un sens cand.suntem amandoi :X
"Ii place mult si masina ta.`E masina ei preferata.`Iubeshte mult buzunarele tale fraiere`. Ii plac banii tai si masina ta.`Vrea sa te faca` si nimic altceva!``"
te iubesc pana la capat...
"Diferenta dintre noi trebuie s-o batem in cuie, eu n`am prieten dar prietenuu` tauu` iti da`...*! ***"
e atat de fericita ea.are tot ce iubeam eu candva sigh
o singura privire, scurteaza necuprinsul. o singura amintire, pastreaza neinvinsul
bby nu o sa ma pierzi!winking TE IUBESC!
viata ta n`are repeat, asta ti-o promit
Ti-am zis de mii de ori ca tin la tine stii bine...Shi tuh ai plecat de mii de ori ca asa ti se scoala tie!"
""•Crede`ma ca o lume va sti ca viata mea e la tine`love struck•Crede-ma 0rcath` vei iuBi`...nu vei iuBi` ca mine`; x""
de dorul cui si de-al cui drag :X
tie doar tie ti-as da inima si inima si dragostea :X
cu tine ma vad in vis si iti marturisesc
o sa vina o vreme cand o sa ne fie bine la amandoi iar eu si acum si atunci am sa te iubesc sad
si daca strangi la piept pe altcineva sa numai ai parte de iubire in viata ta happy!
. surasul ei nu-i mai infloreste pe chip atunci cand tu o privesti!
sa numai poti sa razi cum numai pot nici eu, sa numai ai pe nimeni cum numai am nici eu, sa numai poti iubi cum numai pot nici eu si daca strangi la piept pe altcineva sa numai ai parte de iubire in viata ta happy.
""•Crede`ma ca o lume va sti ca viata mea e la tine`love struck•Crede-ma 0rcath` vei iuBi`...nu vei iuBi` ca mine`; x""
"El a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat :-x Si a fost mereu cand toti pe la spate m-ati acuzat :-x"
"Pastrez in mintea mea clipele frumoase, si imi pare rau ca ele sunt singurele ramasehappy.""
"De la distanta pare mica rau, Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau... Pentru tine de neatins, Nu-s ca o stea, sunt chiar o stea. Te-ai prins?"
Spun ca nu`mi pasa, me imi pasa sa stii. Spun ca plec dar o sa ma`ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi`e dor, dar sincer mi`e dor. Spun ca sunt ok cand de fapt nu mi`e usor!"
""• Sa faci diferenta dintre alte fete si fata ta. Ca toate te vor dar niciuna nu te va iubi cum te iubeste ea! :-x.""
Sunt o mie de lucruri ce imi aduc aminte mereu, doar de tine. te-am uitat in sufletul meu.
realizez cat de bine poa`sa-mi mearga!:X
Te iubesc mai mult decat te-am iubit ieri, dar nu mai mult decat o sa te iubesc maine.
Persoanele speciale sunt rare… noroc ca te-am intalnit… La multi ani din inima!
thinking mie mi se par ok, daca mai vrei. maria.ioana_17@yahoo.com am o gramadalaughing si as fi bucuroasa sa tile trimit
primesc fundita?blushing

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Google.ro

| SentimenteColorate a răspuns:

Foaie verde si un bujor tu imi dai buzzz eu iti dau ignor
tu aici eu acolo tu pe aici el acolo
Stau pe scaun ma gandesc tata crede ca citesc dar gandinduma
3. Anul nou…o bucurie
viata toata sa va fie!
bani, masina, fericire,
sanatate si iubire.
nu-i de-ajuns sa le doresti.
tipa, lupta, da din coate
asa le obtii pe toate!

| BaronVonBavaria a răspuns:

If you want something in life, reach out and grab it.