| KlaudyaAddha a întrebat:

Help! Nu stiu cea re calculatorul meu de cateva zile. Totul bine si frumos, pana cand vreau sa ascult muzica, sa ma joc jocuri sau sa ma uit la filme/videoclipuri.Atunci se misca vaide el si se blocheaza din 2 in 2 minute.Am un calculator cu memorie foarte buna(aproape juma' de memorie e libera) si e un model mai nou. Ce are si ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| carnat a răspuns:

Ori nu ai drivere ori ai virusi
cel mai bine l-ai formata si ai scapa de toate grijilewinking
PS:nu instala pe el programe inutile, doar strictul necesar! parerea mea

| Ciprian a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa schimbi placa video. Bafta!

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Cred ca ai un virus sau iti lipseste un program! nu prea am inteles ce se intampla cand vrei sa asculti muzica etc.

| ioanateo a răspuns:

Ori nu ai drivere ori ai virusi

cel mai bine l-ai formata si ai scapa de toate grijile

PS:nu instala pe el programe inutile, doar strictul necesar! parerea mea
dar stai! uite! http://www.youtube.com/watch?v=T-bfbn7v0cI
http://www.youtube.com/watch?v=W3E9_Nng5Yc da-mi frundaa plzz!