| pitic3207 a întrebat:

Help! TPU`:-)...Deci cine are chef sa ma ascultebatting eyelashes?
[e o poveste cam lunga:-d] deci sa incep!
In clasa a 8[anul trecut:d] am dat o petrecere in sem I.la care a fost invitata si clasa a 8 A.toate bine si frumoase pana la un punct! am inceput sa-mi fac prieteni si mi-am facut un prieten.amic, am tot vorbit la scoala pe mess.pana o inceput sa ne placem reciproc! si am format un cuplubig grin
Dupaia luni ne-am despartit din vina mmea, am zis din greseala la o colega ca nu-l mai iubesc... Dar, de fapt il iubesc, dar simpatizez un alt baiat! kissNo si ne-am despartit deci :d.
Colegi si prieteni mei zic ca lui inca i mai place de mine si ca vrea sa fim iarasi impreuna.
si azi am constata ca inca imi mai place de el`sad
si acum nu stiu ce sa facbroken heart. Deci nu am asa mare curaj sa ma duc la el si sa-i zic ca eu il iubesc! si ca regret ce am facut iesri si ca nu stiu ce mo apucat!
Of (( Cine imi da ceva sfaturikiss? Funditaahee hee
P. S: Baiatul pe care-l simpatizam, nu-l mai simpatizez!

Fara comenari si bateri de joc.chiar na-m nevoie kiss
Cine e draguthee hee. sa ma ajute si pe minepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LauraDede a răspuns:

Hey...e greu de spus dar trebuie sa iti faci curaj si sa ii spui tot ce ai pe inima.Mai bine fata in fata decat printr-un mesaj.Eu sper ca v.a intelege tot ce vrei sa spui si sa nu inteleaga altceva.

Sper sa te fi ajutat. FUNDA?winking

1 răspuns:
| Zuperman19 a răspuns:

Ai idee ce e aia iubire? Stii cumva ce implica sentimentul asta?