| Patrycia2003 a întrebat:

Hey!
Abia s-a inceput vacanta si deja ma plictisesc. Poate sa-mi sugereze cineva ce pot sa fac in timpul meu liber (sau ce jocuri gratis ma pot juca pe calculator)?

Răspuns Câştigător
| FataDeCiocolata a răspuns:

Poti scrie un jurnal de vacanta, poti sa iti deschizi o pagina pe facebook, poti creea un album foto cu tot ce ai facut, poti sa mergi la piscina, poti sa inveti un joc nou, poti sa inventezi un limbaj codat si sa il inveti cu prietenii tai, sa mergi la picnic, sa organizezi o vanatoare de comori prin orasul tau, s.a

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Bun venit in trecut.

| PinkPanther001 a răspuns:

Poti sa : citesti,sa asculti muzica,sa faci curat, sa gatesti ceva, iesi la plimbare cu prietenii, mergi la cumparaturi, mergi la suc, la plaja...

| Sărmăluță a răspuns:

Poți să citești cărți, să joci tenis/ badminton.