| KatherinePierce1864 a întrebat:

Hey all! Am o nelamurire. Mi-am incarcat azi cartela cosmote cu 5 euro, si apoi mi-am activat extraoptiunea loialitate, cu 500 min, si 500 sms-uri in retea + 30 de min nationale/internationale. Si pot suna pe oricine si nu stiu ce da nu pot trimite sms'uri. imi da eroare. spuneti-mi ce sa fac. dau funda pentru cel mai rapid raspunswinking

1 răspuns:
| Skiipper a răspuns:

Probabil ai trimis un mesaj inainte ca minutele sa se fii activat sau cateodata extraoptiunea ti se poate schimba singura... daca asa este, trebuie sa astepti inca o luna si dupa ce iti incartci a 2-a oara suni la serviciile cosmote si iti vor spune de ce nu ai sms-uri si iti vei alege alta extraoptiune happy si eu am patit asta