| anonim_4396 a întrebat:

Hey am descarcat de pe net CSS (Counter strike source) si cand vreau sa ii dau drumu imi zice asa:

Launcher Error

Faliled to load the launcher DLL:
The specified module could not be found.

Si daca m-ati ajuta ce sa-i fac sau sa imi dati un link de unde pot descarca un cs in afara de cs 1.6 sau mai jos plzz. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe shortcut-ul jocului(click dreapta) - properties - compatibility - selectezi run this program in compatibility mode for - selectezi windows xp daca ai windows vista sau windows 7/
daca ai xp dai pe 2003/2000/98/95
Fundoi?batting eyelashes

1 răspuns:
| BaiatuFitzosu a răspuns:

Stergel, cauta licenta, si descarca-l original!winking