| anonim_4396 a întrebat:

hey, am fost pana la shopping cu mama, caiete pentru scoala etc.
Am vazut un baiat angry care ma placea si o colega de a lui mia ziso, acum sunt in aceeasi clasa u el, anul trecut am fost in aceeasi scoala cu elhee hee si cand eram singu ri m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el ( o plimabre, sa ne tinem de mana nu mai mult big grin ) eu i-am zis ca o sa ma gandesc.
Partea buna este ca el e filipinez si ei au mai mult suflet si nu o sa te critice, si nu o sa te paraseassca si pentru ca las uita pe baiatul pe care il iubesc acumhee hee iar partea rea e ca nu il plac, e dragut dar nu simy nimic pentru el.
ce ar trebui sa fac?
Si daca i-as spune nu, cum sa o fac sa nu sa se simta jignit?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Eu zic sa-i spui DA, sentimentele vin pe parcurs, mai ales daca ai zis ca este simpatic.
Macar asa incerci, ce ai de pierdut? daca nu iti place il lasi.
Spor la agatatwinking

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nici nu ma gandesc @little_angel..stii ca imi place sa fii alaturi de mine kiss

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu iti place, nu te complica. Nu va fi nimic de durata

| Annitu a răspuns:

Dacă nu îţi place, dămi-l mie devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nony, sper ca nu incerci sa scapi de mine laughinghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ nony oke

| username_4398 a răspuns:

Eu as spune da! Deoarece daca spui ca e simpatic poate si o sa se primeasca ceva! Deoarece tu nici nu il stii la vorba poate o sati placa! Dar daca nu puteti fi doar prieteni! Oricum pentru incercare nimeni no sati spuie nimeni nimic!

| alice_6789 a răspuns:

Daca nu iti place de el nu-i accepta propunerea dar dupa cum spui ca e dragut, are suflet... cred ca un pic iti place de el... incearca si daca nu merge explica-i ca nu il placi si incercati sa fiti amici...