| Ella5637 a întrebat:

Hey. am nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes : Pe facebook am numele Ella Rose thumbs down, si vreau sa-l schimb.dar nu stiu cum, de exp : m`am gandit sa pun Ella Stf., va rog dati`mi cateva ideei. Funda + Vot love struck

Răspuns Câştigător
| RalucaScumpika a răspuns:

Pai poti Ella Ely Ella Ell sau Elly Ella oricum trebuie sa iti pui un nume care iti place

2 răspunsuri:
| RalucaScumpika a răspuns:

In dreapta sus este sageata in jos dai pe ea si te duci la acound seting dupa acolo o sa iti vezi numele apesi pe el si o sa vezi ca poti sa ti-l schimbi sper ca ti-a fost de folos

| Ella5637 explică (pentru RalucaScumpika):

Mi-a fost de folos si raspunsul asta dar ..eu ma refeream ca nu stiu ce nume sa`mi pun.puppy dog eyes, am vazut pe la alte fete de exp : Deea Măă sau Deea Băă sau Deea Stf tongue si ma gandeam sa-l schimb si eu in Ella Stf ..si am nevoie de cateva ideei puppy dog eyes :**, Mersii oricum :*.

| RalucaScumpika a răspuns (pentru Ella5637):

Pai poti Ella Ely Ella Ell sau Elly Ella oricum trebuie sa iti pui un nume care iti place