| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey!
Am o intrebare :)
Am creat un site destul de usor si as cam vrea sa aud parerea voastra despre el. dati si un vot va rog.
Comentati cum vreti, vreau sa aud pareri cat mai multe.siteul e facut pe cabanova.

www.cristiana-andra.cabanova.com

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Imi place.Muzica e super! Ar fi super daca ai face pe site mai multe pagini cu fete din animeurile care ti-au placut. Sau daca esti fan Naruto, pagini cu toti eroii principali din serie. E pacat sa te opresti doar la atat! Bafta in continuare!

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Dragut. Ar fi bine totusi daca ai schimba culoarea fontului pentru ca este destul de greu de citit textul.

| AnimeAnnDRa explică (pentru Amilik):

Acum mai lucrez, si chiar o sa mai adaug.o sa iti zic eu cand e gata daca vrei sa imi mai spui parerea ta puppy dog eyes

| Amilik a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Ok. Astept happy

| AnimeAnnDRa explică (pentru Amilik):

Oke` acum e gata. vreau sa mai comentezi adica.e primul meu blog care`l fac si.mi a luat doar 2 ore

| Amilik a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

Imi place.Muzica e super! Ar fi super daca ai face pe site mai multe pagini cu fete din animeurile care ti-au placut. Sau daca esti fan Naruto, pagini cu toti eroii principali din serie. E pacat sa te opresti doar la atat! Bafta in continuare!