| ingerasdulke15 a întrebat:

Hey am o intrebare stupida presupun. daca tati nu ar fi fost cu mama si ar fi fost cu alta femei si mama ar fi fost cu alt barbat eu as fi fost fica lu tati sau fica mamei laughing

8 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Ai dreputl sa alegi din cate stiu

| DracoMalfoy a răspuns:

Chiar ca stupida... Pai ma gandesc ca tu n-ai mai fi thinking pentru ca tu "aparti" si mamei si tatalui, si prin urmare daca mama ta ar fi fost cu altcineva si tatal la fel ieseau alti copii banuiesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai fi existat.
Un cuplu diferit=gene diferite
tu=gene unice

| 12AA a răspuns:

Tu ai fi apartitut tatalui adica de la toata porneste...si tu te dezvolti in burta mamei tale ai fi existat si ai fi fost fata tatalui si mama ta ar fi avut un alt copil

| DoctorLove a răspuns:

Tu nu ai fi existat!

| Andreea069 a răspuns:

laughing tu nu ai mai fi existat!

| CadavrulVesel a răspuns:

A mamei

| pieptdepuiprajit a răspuns:

A mamei sigur ai fii. E logic. Ai putea fi si a tatei daca acesta a contribuit cu sperma.