| anonim_4396 a întrebat:

Hey :*
Am o pagina de facebook pe care sunt admina pentru a-mi ocupa timpul liber! :*
Noi mai avem devoide de vreo 2-3 admine.
Pagina are momentan 474 like-uri.
Cine doreste va rog sa ma anuntati, apoi sa imi lasati un mesaj in care sa scrieti ca doriti sa deveniti admina si de ce.
Puteti sa va caracterizati. Mai intai sa precizati numele si varsta.
Multumesc
Funda! :*

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

Eu am o pagina de facebook, se numeste Love & Entertainment. Are peste 4000 de Like-uri. Dar tin pagina singura. Ma cheama Simona. Daca vrei as putea sa fiu una din ele, si inca ceva eu u copiez ce posteaza altii, imaginile pe care le pun sunt facute de mine, editate, semnate. Daca vrei intra pe profilul meu de TPU si acolo am link-ul paginii mele. Da click si o sa te convingi singura. Multumesc! Astept Fundita!