| anazoe4ever a întrebat:

Hey am si eu doua intrebari:
1.Stiti cumva niste bloguri pentru stardoll pentru a lua lucruri gradis?batting eyelashes
2.Dece cand vreau sa postez ceva imi zice ca trebuie sa confirm emailul?
la cele mai bune raspunsuri dau vot si funda big grin

4 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Neata. La prima nu stiu sa te ajut, dar la a doua ma risc: iti cere sa confirmi emailul pentru ca pui prea multe intrebari una dupa alta- e o protectie anti-spamwinking.

PS: putina atentie la orele de gramatica te vor ajuta in viitor (gradis=gratis, de ce=de ce)

| Andradaaaaa a răspuns:

Stardoll Romania

| Keilly a răspuns:

Pai, ca sa cauti lucru gratis, scrii in google stardoll gratis dai la imagini si cauti. dupa ce ti-a aparut imaginile, dai click pe o poza, si vezi ca o sa-ti apara si blogul cu acea postare.