| MarinaElena a întrebat:

Hey! Am vazut acum 2-3 ore pe aici o intrebare in legatura cu un asteorid ce va trece pe langa Pamant. Din curiozitate:va fi vizibil? Si daca da, in jur de ce ora?big grin
Merci[anticipat]
Dau fundita si vot:*

Răspuns Câştigător
| L69 a răspuns:

Va trece foarte aproape de Pamant in 27 iunie, ora 16:30, dar nu va fi vizibil decat cu telescopul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi vizibil pe undeva prin Asia, Orientul Mijlociu, Africa. Deci n-ai noroc daca esti in Europa.

| Irefwtabil a răspuns:

Uita-te pe cer daca vezi o stea cazatoare ala e "meteoritu" dar nu prea cred :d FUNDA?