| Live.Laugh.Love a întrebat:

Hey, am vazut acum nu stiu cati ani [ laughing ] un film cu Ashley si MK Olsen [ sau erau 2 filme thinking ].
- mk si as olsen erau de vreo 10-12 ani si au mers in excursie la paris la bunicu lor [ parca ] acesta [ imi aduc aminte ] ca era ambasadorul americii in paris. mk si as olsen s-au indragostit de niste tipi francezi care mergeau pe motociceta [ parca ]. intr-o zi s-au dus la Luvru ca sa viziteze muzeul si baietii aia le-au dat o floare. bunicu' lor nu le lasa sa iasa din casa aia mare laughing
- [ al doilea ] erau gemenele olsen tot asa [ 10-12 ani ] si una era bogata si avea tot ce vroia, iar alta era saraca. ele nu se cunosteau si mrg. intr-o zi au plecat din casa [ fiecare din casa ei ] si s-au intalnit [ s-au speriat asa tare una de alta laughing]. s-au imprietenit pana au facut " schimbi de vieti "... nu stiu ce s-a mai intamplat

daca stiti filmele sau filmul mi le ziceti cum se numesc. si un site unde pot sa le vad
mersi funda mare

Răspuns Câştigător
| dulceKmierea a răspuns:

Primul se numeste passport to paris (pasaport pentru paris), iar al doilea It Takes Two (in tandem). pa-pa

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Primul se numestetongueasaport pentru paris cred ca despre asta este vorba.Si al doilea se numeste:In tandem.