| Teardrop:] a întrebat:

Hey! As vrea sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre Samsung s5320 si Lg GT505. Voi ce imi recomandati?happy

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Samsungul de care spui nu l`am gasit pe acest site insa uite : http://www.gsmarena.com/lg_gt505-2815.php intra aici si sub poza scrie undeva compare ca sa compari 2 telefoane intre ele.intra tu poate gasesti.aici vei afla parerea specialistilor :) te pup:*

3 răspunsuri:
| BiiBiis a răspuns:

Lg GT505 mi se pare MULT mai bun decat acel Samsung. Are camera mai buna (5 MP iar samsungul doar 3 MP) are 3G, videocall, etc happy eu pe ala l-as lua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... parca arata mai bine LG-ul. Acum nu stiu care e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei am eu LG GT505 nou nesigilat (orange)de vanzare la 650 lei