| Ancien a întrebat:

Hey :*
As vrea sa imi dati niste idei pentru postari la blogul meu despre Blaxy Girls happy
Vreau sa-l fac vizitat si nu stiu cum straight face
FARA LINKURI!
Mersi anticipat :* FUNDA!

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

La ce ti-ai facut blog daca nu ai idei de postari? adica ori iti faci ca ai ceva de zis ori stai in banca ta, poti sa il transformi in blog colectiv eventual daca tu nu ai prea multe idei, bafta

| Ancien explică (pentru DimLight):

Pai de fapt am ceva articole adica... despre ele poze cu ele. informatii despre ele dar in fine lasa trebuie k ideile am nev de idei sa fie mai cunoscut...

| DimLight a răspuns:

Pai da share pe facebook si comenteaza k user cu link catre blog pe blogurile mari din Romania.

| micutaEU a răspuns:

Scrie cate ce va despre ea pune poze. Uite ce poti scrie:Blaxy Girls este un grup muzical de adolescente din România. Formația a luat naștere în octombrie 2007 și a semnat un contract cu casa de discuri Roton în luna decembrie a aceluiași an.[1] Blaxy Girls se compune din Rucsandra Iliescu (chitară, voce), Amalia Tircă (chitară solo), Cristina Marinescu (chitară bas), Anamaria Nanu (claviaturi) și Gela Marinescu (baterie).[1][2] Cele cinci au fost descoperite de producătorul muzical Costi Ioniță, cu care au mai lucrat nume importante ale lumii muzicale românești, cum ar fi Monica Anghel, Mihai Trăistariu, Nico sau Celia.[1][2]

Primul single al grupului, „If You Feel My Love" a devenit foarte popular imediat de la lansare, atingând poziția cu numarul 2 în clasamentul cântecelor din România. Albumul de debut al formației va fi lansat la sfârșitul anului curent împreuna cu un nou single.