| Andreeaツ a întrebat:

Hey! As vrea sa imi traduceti o propozitie. Problema este ca nu stiu daca este scrisa corect, dar as vrea sa stiu ce inseamna : Ego simao stis efta iora.
Funda pentru el mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

In primul rand se scrie asa :

Ego simao stis efta yra

Si inseamna in limba Lituaniana :

Eu sunt ultimul pentru Simao care este AELS ( AELS - cod din Limba Lituaniana tradus in Romana )

Raspunsul este corectwinking Poate nu ma vei crede, dar o fata din Lituania cu care am participat intr-un proiect am reusit sa aflam ce inseamnawinking

Fundita love struck Te rooog kiss