| spanu a întrebat:

Hey.
as vrea sa stiu unde gasesc o sala de sport unde pot face volei...
daca cumva stiti va rog sa imi ziceti si mie unde.
mersi

Răspuns Câştigător
| Ursuletz3Chocolatiu a răspuns:

Css[1, 2, 3, 4, 5, 6] acum depinde in ce sector stai ca fiecare se afla intr-un sectorhappy(numerele nu distribuie cu sectorul) stiu ca la css 6(sector 4) se practica volei ...stiu pentru ca acolo fac eu handball iar volleyul este cu noi pe tura! este un prof de voley foarte bun si glumets
Acum nu stiu daca si la celelalte se practica dar eu sunt99%sigura ca da acum cauta si uh si vezi

Fundita?big grinhappypuppy dog eyes

1 răspuns:
| spanu explică:

Da. mi-am dat seama dupa ce am publicat intrebarea.
sunt din bucuresti sect 1. big grin