| BlackScribble a întrebat:

Hey! Aveti vreo idee in ce sa ma imbrac de halloween? dau funda mare si grasa!

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

In vampir!

| BlueBolty10 a răspuns:

Intr-o fantoma, o vrajitoare, o mumie, o sirena, in vampirpoate un dinozaur, un schelet, ceva din Scary Movie(daca l-ai vazut, eu nu) sau alt film de groaza, ceva foarte ingrozitor.(Fund@ plsssss)

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pisica, vrajitoare, printesa, clown, zana, fluture, capsuna, papadie, etc

| Butterfly9 a răspuns:

Eu spun sa iti iei un cearceaf sa ii faci ochi si gura si sa desenezi pe el cu acuarele cranii multe si de diferite culori sau daca vrei ceva mai de speriat ai putea sa iti pui esarfe pe tot corpul albe sa te faci mumielaughing. De pinde ce vrei. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.

| verypanda a răspuns:

In animalul preferat sau in ceva de speriat.

| utza06 a răspuns:

In elodia