| 000MadMAX000 a întrebat:

HEY bai pe unde merg aud de Halloween si ma intreb si eu dc sarbatorim noi aceasta sarbatoare cand ea este o sarbatoare americana.Ce urmeaza acum sa sarbatorim si 4 iulie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Sa stii ca si mie mi se pare aiurea!
Chiar trebuie sa ii copiem asa de mult pe americani? Eu una nu sarbatoresc Halloween.

| 000MadMAX000 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu, adica ma uit la tv si tot ce vad si aud sunt tot felul de emisiuni copiate de la altii, avem fel de fel de sarbatori copiate de la straini, e penibil, uite un exemplu noi sarbatorim si ziua indragostitilor si dragobetele la vreo 10 zile distanta intre ele...adica nu e acelasi lucru? Sincer sa fiu imi e rusine ca m-am nascut in tara asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Si mie imi este rusine, nu numai din cauza asta.

| 000MadMAX000 explică (pentru anonim_4396):

Da asa e, sunt mii de alte motive.