| zuzu_3654 a întrebat:

Hey, buna, imi spune si mie cineva de unde as putea downloada sims?

6 răspunsuri:
| InsaneDoll a răspuns:

Pai sunt mai multe site-uriwinking
Scrie pe google :download free simiswinking

| IIIx333III a răspuns:

Www.mininova.com
www.thepiratebay.org

Eu una l-am cumparat, dar inainte sa il cumpar l-am luat de pe www.thepiratebay.org. Funda?

| mileyandbelinda a răspuns:

Jocul SIMS nu se poate downlada. Dca vrei sa il obtii trebuie sa il cumperi de la magazin, dar ai grija pentru ca ei pot sa moara daca nu le dai mancare si tot ce au ei nevoie.Si sa nu ii dai afara pe alti oameni din casele lor ca sa te muti tu, pentru ca ei o sa se razbune. Mie mi s-a intamplat si mi-au omorat fetita, deci ai grija cum te joci. Aaaaaaaaah am uitat, sa stii ca poti adopta copii, pot sa vina hoti la tine, si iti poate lua foc casa. Dar ai grija, cand iti amenanjezi casa sa iti pui deasupra cuptorului cu microude si aragazului un detector de fum ca dupa ce ia foc sa vina pompierii sa iti stinga focul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.simsclub.ro/ - Tutoriale, cheaturi, articole si informatii pentru The Sims