| alinutza99 a întrebat:

Hey buna TPU :*. am o intrebare : banchetul de pe clasa a12a se face cu toate clasele de a12a din liceu, sau fiecare clasa face banchetul ei? (sunt din arad)

dau fundita :*

5 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Banchetul se face doar cu clasa ta,la un local, sau depinde de ce alegeti voi.
Nu au legatura alte clase, asta o sa fie amintirea voastra.

| Pitika_5185 a răspuns:

Depinde numai de voi si de profesori. Daca sunteti mai nazdravani si va certati intre clase.banuiesc ca profii nu o sa fie de acord.Da la mine in liceu au votat in cea mia mare parte ca vor sa faca banchetu cu toate clasele si asa a ramashappy Bafta si distractie placutahappy

| iulia7621 a răspuns:

Eu am o sora din ploiesti si a facut banchetul doar cu clasa ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce hotaraste clasa ta. La ce liceu esti? Eu la Peda si facem banchetul toate clasele impreuna.
pusssy:*

| AnaMaria1612 a răspuns:

Eu stiu ca se face cu toate clasele :*