| Avril:x a întrebat:

HeyhappyCe faceti? Hristos a inviat! Ce v-a adus >iepurasul?:

9 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Adevarat a inviat! la mine nu mai tine chestia asta cu iepurasul de paste de mult timp.deci in concluzie nu mi-a adus nimic. in rest fac bine.ma cam plictisesc dar incerc sa scap de plictiseala

| DanSor a răspuns:

Adevarat a Inviat!
Iepurasul mi-a adus (daca pot spune asa) multe, cum ar fi:
- despartirea de prietena mea
- 2 dusmani in plus la zestre
- dar cel mai important e... sanatate. Macar cu atat sa ma multumesc si eu.
Sper ca tu, sa fi fost cu o idee mai norocoasa. Toate cele bune si ai grija de tinewinking

| adi4ever a răspuns:

O victorie a Rapidului ieri cu International Curtea de Arges daca nu venea iepurasul ieri sigur ratam din nou Europa League

| babygyrl a răspuns:

Adevarat a inviat! Bn, tu ce faci? Iepurasul la mine a venit mai repede si a fost fff darnic. Mi-a adus un laptop. Tie ce ti-a adus? Pa

| MosCraciun a răspuns:

Adevarat a inviat! Iepurasul mi-a adus un Iepuras de ciocolatabig grin, tie ce ti-a adus?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`Hristos a anviat:-x salutarii si tie>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a Inviat! bine u cf? mie mia adus role :X